Jerzy Kuśnierz

Jerzy Kuśnierz

Electrolux

Jest praktykiem Lean z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w sektorach Automotive, TSL oraz AGD. Posiada doświadczenie we wdrażaniu programów Lean Management w skali regionalnej oraz globalnej. Pierwsze kroki w środowisku Lean zdobył pracując w Delphi Automotive, gdzie był odpowiedzialny za wdrażanie nowych linii technologicznych do produkcji amortyzatorów oraz pochłaniaczy oparów paliwa w kilku zakładach.
W firmie GEFCO był odpowiedzialny za nadzór nad Systemem Zapewnienia Jakości w skali regionalnej oraz za rozwój i wdrażanie narzędzi Lean Management w całej korporacji. Obecnie pracuje w Firmie Electrolux, gdzie początkowo był odpowiedzialny za wdrożenie programu Lean, najpierw w skali Polski a później części Regionu EMEA oraz w europejskiej Organizacji Supply Chain. Aktualnie jest odpowiedzialny za rozwój globalny Programu Lean w Electrolux, Electrolux Manufacturing System, z naciskiem na metodologię i szkolenia.
Jego główną motywacją przy wdrażaniu programów Lean jest osiągnięcie zmiany kulturowej w Organizacji, gdzie każdy w swoim zakresie obowiązków rozumie cele i kierunek, oraz przyczynia się do ciągłego doskonalenia procesów i całego biznesu.

Kiedy wystąpi
  • 14:45 — 15:15
    Doskonałość oparta na CIĄGŁYM USPRAWNIANIU
    Electrolux Manufacturing System - czyli jak Electrolux doskonali się każdego dnia i jakich narzędzi do tego używa.