Marcin Nocuń

Marcin Nocuń

Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 1

Absolwent Wydziału Elektroniki i Elektrotechniki Politechniki Łódzkiej, kierunku Automatyka i Robotyka o specjalności Automatyzacja Procesów Przemysłowych.

Dokształcał się w Instytucie Technicznym w Londynie oraz ukończył studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Produkcją na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej.

Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 1 S.A. Jest również Członkiem Rady Naukowej Instytutu Lotnictwa w Warszawie, Członkiem Komisji ds. Rewitalizacji Polskiego Przemysłu Lotniczego oraz Członkiem Komisji Polityki Naukowo-Badawczej Instytutu Lotnictwa. Posiada ponad 14 lat doświadczenia w przemyśle lotniczym. Zaangażowany w odbudowanie polskiego lotnictwa, negocjacje w ramach pozyskania nowych śmigłowców oraz modernizację i utrzymanie zdolności floty śmigłowców Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej. Pomysłodawca i entuzjasta wdrożenia koncepcji Lean, odpowiedzialny za strategię, kierunki rozwoju oraz politykę firmy.

Kiedy wystąpi
  • 09:30 — 10:00
    Doskonałość oparta na ZAANGAŻOWANIU
    Nr 1 nie tylko w nazwie. Czy Lean jest możliwy w państwowej firmie z tradycjami? Przedstawiciele Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 1 przedstawią w jaki sposób transformacja Lean może mienić sposób działania pracowników w firmie państwowej.