Michał Gołąbek

Michał Gołąbek

TDJ

Ekspert w dziedzinie wdrażania i rozwoju kultury Lean Management w Organizacjach. Certyfikowany Master Coach Visual Performance Management Academy. W swojej dotychczasowej karierze wspierał klientów w transformacjach procesów i budowaniu świadomości potrzeby zmian wśród kadry zarządzającej. Swoje bogate doświadczenie zawdzięcza pracy w kilkudziesięciu firmach w Polsce w wielu gałęziach przemysłu: metalurgicznym (hutnictwo), elektromaszynowym, motoryzacyjnym, transporcie i logistyce, spożywczo – rolniczym, drzewno – papierniczym oraz w administracji publicznej.

Obecnie odpowiada za rozwój oraz wdrożenia programu TDJ Lean Management oraz najlepszych praktyk i standardów. Koncentruje się na strategicznym podejściu do transformacji organizacji, prowadząc liczne warsztaty dla kadry zarządzającej oraz zespołów wdrożeniowych. Aktualnie odpowiada za koordynacje działań w 21 Zakładach produkcyjnych i procesy centralne w takich firmach jak: Grupa Famur, Grupa PGO, Grupa Zamet, Frupa Famak, FPM, NiUW Glinik.

Kiedy wystąpi
  • 14:00 — 14:15
    Doskonałość oparta na RÓŻNORODNOŚCI
    Przedstawiciele Grupy TDJ opowiedzą jak doskonalić jednocześnie ponad 20 przedsiębiorstw w ramach jednej grupy kapitałowej.